Kalkulatory gry, pozwolą Ci obliczyć potrzebne koszty, na grę dowolnym systemem progresywnym !!


  1. System 1/1 - gramy na jedną liczbę, do momentu jej wypadnięcia
  2. System 2/2 - gramy na dwie liczby, do momentu aż wypadną obydwie jednocześnie
  3. System 3/3 - gramy na trzy liczby, do momentu aż wypadną wszystkie trzy jednocześnie
  4. System 2/3 - gramy na trzy liczby, do momentu aż wypadną minimum dwie jednocześnie
  5. System 3/5 - gramy na pięć liczb, do momentu aż wystąpią minimum trzy jednocześnie
  6. Mamy równiez możliwość stworzenia innego systemu o dowolnych parametrach : "Mnożnik" , "Ilość zakładów". Możemy taki system zapisać, dzięki przyciskowi "Zapisz" i umieścić pod dowolną nazwą. Później, aby skorzystać z tak zapisanego systemu, wystarczy kliknąć na "Inny ( wczytaj )" i następnie wskazać plik z zapisanymi parametrami systemu.
"Mnożnik" oraz "Ilość zakładów", określa nam co to za system. Np. dla "System 2/3" wartość "Mnożnik" ustala się na 8, zaś "Ilość zakładów" na 3. Dlaczego tak?
W systemie 2/3 rozpisujemy bowiem trójkę liczb na 3 parki np. 1,2,3 na 1,2 ; 1,3 ; 2,3. Jeśli trafimy 2/3, to tym samym trafimy którąś parkę, za którą jest wypłacane x8.
Z kolei w systemie 3/5 rozpisujemy piątkę liczb na 10 trójek. Stąd też "Ilość zakładów" wynosi tam 10, zaś "Mnożnik" 32, gdyż trafienie 3/5, spowoduje wystąpienie w naszych zestawach 3/3 oraz 6x 2/3 !!

Więcej o tych systemach, znajdziesz na stronie www.multi-lotek.prv.pl w dziale "Systemy" !
  1. Stały - kiedykolwiek nie trafimy, zawsze zyskamy do kieszeni tą samą podaną kwotę
  2. Dzienny - jeśli podamy przykładowo "Dzienny w wysokości 20 zł", to program będzie liczył tak, aby po 1-szym dniu zyskać 20 zł, po 2-gim już 40 zł, po 3-cim 60 zł, itd.
  3. Jakiś procent kosztu gry - zysk jest dostosowywany do kosztu gry danym systemem. W tym momencie mamy możliwość ustalenia również stawki początkowej.