Wpisz nazwę użytkownika i kliknij "OK", aby uzyskać szczegóły odnośnie jego konta i historii typowań

Użytkownik:
Gra liczbowa
Multi MultiLottoMini LottoKeno
Szybkie 600
Ekstra PensjaEuro Jackpot

Profil użytkownika Kaśka73 wraz z typowaniami mini lotto

20679
Bieżące typowania
BRAK TYPOWANIA

RANKING
---

Punkty:
0
Brak zapisanych stałych zestawów liczbowych mini lotto
debiut2012-09-30ostatnia aktywność
---
ostatnio na czacie
2013-04-20 10:23
---
brak wizyt w ostatnim miesiącu
imięKaśkawiek53
skype--województwośląskie
miejscowośćBielsko_Białaulubiona kolektura--

brak dodatkowych zdjęć

Ostatnia modyfikacja profilu: 01.10.2012 g. 21:19
Historia typowań mini lotto w okresie 16.09.2014 - 20.10.2014
Typowań 12 liczb5/124/123/122/121/12
0-----
20.10.2014----02.10.2014----
18.10.2014----01.10.2014----
17.10.2014----30.09.2014----
16.10.2014----29.09.2014----
15.10.2014----27.09.2014----
14.10.2014----26.09.2014----
13.10.2014----25.09.2014----
11.10.2014----24.09.2014----
10.10.2014----23.09.2014----
09.10.2014----22.09.2014----
08.10.2014----20.09.2014----
07.10.2014----19.09.2014----
06.10.2014----18.09.2014----
04.10.2014----17.09.2014----
03.10.2014----16.09.2014----

Najlepsze typowania w okresie: 01.11.2012 - 08.01.2013
Typowań 12 liczb5/124/123/122/121/12
300111015

Miejsce na liście TOP100 : 400+



wynik

Ogólna statystyka typowań Mini Lotto użytkownika Kaśka73
Typowań 5/12 4/12 3/12 2/12 1/12 0/12
80 0 1 6 26 38 9
100% 0.00% 1.25% 7.50% 32.50% 47.50% 11.25%


KSIĘGA GOŚCI


Łącznie 8 wpisów w księdze gości.

1. status krysieńka  01.10.2012 ⌚ 00:30 home Krzyż Wlkp
Witaj Kaśka73 :)
Miłej zabawy...super typowań ...i wysokich wygranych życzę :)
Pozdrawiam :)
2. status Northug  02.10.2012 ⌚ 09:42
Cześć Kaśka73-browarek jeden więcej zawsze sie sprzyda ;)
3. status Northug  31.10.2012 ⌚ 23:36
Wygrałaś wygraną...co to miało być?
4. status grzesiek  01.11.2012 ⌚ 08:13
o włos:) Gratulacje,ale ten miesiąc będzie mój:)
5. status grzesiek  01.12.2012 ⌚ 12:33
Może być Grolsch z zamknięciem "pająkowy", do zdobycia w dużym sklepie T..co :)
6. status Northug  01.01.2013 ⌚ 12:07
Również może być Grolsch z zamknięciem "pająkowym"
7. status luckiluzer  31.01.2013 ⌚ 23:36 home Bielsko-Biała
Dziękuje za gre w miesiącu styczniu - tym razem to był mój miesiąc ;-) - ja tym poproszę tym razem dla odmiany piwko PAULANERA - bądź coś podobno czyli piwko pszeniczne ;-)
8. status Kaśka73  31.01.2013 ⌚ 23:44 home Bielsko_Biała
prosić można ;)
MIEJSCE NA TWÓJ WPIS
Wpisywać się mogą jedynie zalogowani użytkownicy. Logowanie jest w prawej kolumnie strony ...