Wpisz nazwę użytkownika i kliknij "OK", aby uzyskać szczegóły odnośnie jego konta i historii typowań

Użytkownik:
Gra liczbowa
Multi MultiLottoMini LottoKeno
Szybkie 600
Ekstra PensjaEuro Jackpot

Profil użytkownika punto wraz z typowaniami multi multi

17606
Bieżące typowania
BRAK TYPOWANIA

RANKING 1
---

RANKING 2
---

RANKING 3
---

RANKING 5
---

RANKING 10
---

Punkty:
0
Brak zapisanych stałych zestawów liczbowych multi multi
debiut2011-06-01ostatnia aktywność
---
ostatnio na czacie
2023-09-24 21:13
---
brak wizyt w ostatnim miesiącu
imię--wiek--
skype--województwomazowieckie
miejscowośćWarszawaulubiona kolektura--

brak dodatkowych zdjęć

Ostatnia modyfikacja profilu: 12.07.2017 g. 22:22
Historia typowań Multi Multi w okresie 10.06.2026 - 25.06.2026


wynik

Ogólna statystyka typowań Multi Multi użytkownika punto
kula lotto TYPOWANYCH LICZB
05 03 02 01
TRAFIONYCH LICZB 05 0/492
0.0%
04 6/492
1.2%
03 45/492
9.1%
10/492
2.0%
02 132/492
26.8%
69/492
14.0%
24/493
4.9%
01 192/492
39.0%
213/492
43.3%
186/493
37.7%
122/493
24.7%

  Typowań 10 liczb  10/109/108/107/106/10
49200016
5/104/103/102/101/10
277711614293



KSIĘGA GOŚCI


Łącznie 6 wpisów w księdze gości.

1. status rysiu/Śląska27/Świdnica  28.08.2016 ⌚ 22:02 home Świdnica
Gratuluję 7/10 powodzenia
2. status punto  28.08.2016 ⌚ 22:03 home Warszawa
Spasiba
3. status emeryt  06.07.2017 ⌚ 21:18
ty z mafii chodzieskiej jesteś ???
bo o niej głośno

przecież masz iloraz inteligencji góra 18 %
a więc IMBECYLIZM

zwróć UWAGĘ

że ja nikogo tu na forum nie obrażam przeciwnie jak ty i tobie podobni

albo piszę o sobie

albo poruszam problem z pierwszej strony wp.pl pod dyskusję ale nie piszę do nikogo

i nic więcej
a jak chcesz obrażać to popatrz w lustro i poszukaj podobnych do tego w lustrze i jego obrażaj

uderz w stół a nożyce się odezwą

jest tu jeden ze Szczecina
i może 20 dni nie napisać nawet jednego słowa na czacie
ale jak wpiszę choćby zdanie zaraz rusza do boju
obraża i najgorsze że wtórują mu obszczekujący kundle tacy jak on

kiedyś też krytykował moje wpisy wygrywające u buków
i dał swój przykład i naukę jak powinienem grać, powiadomiłem go że zagram to
gdy zagrałem jego sposób oczywiście nic nie ryzykowałem bo za 2 zł taką symulację
i z tych jego typów weszło 2/10 spotkań u buków i oczywiścię śmiechu warte te jego typy i wielka znajomość i na ten temat nie odzywał się co najmniej miesiąc
NIKOGO nie zmuszam do czytania moich wpisów
nie podoba ci się to nie czytaj moich

ja w ogóle nie czytam co piszą bo mnie to nie interesuje
NIBY czat poświęcony grom a o grach weź policz w ciągu doby
to 0000,1 %
a o dupie Maryni reszta
żegnam
mam nadzieję, że wiesz co to znaczy

a kolekcję taką i inne możesz sobie włożyć....
ja w mm nie gram, tylko bawi mnie typowanie

a na kasę gram u buków
4. status emeryt  06.07.2017 ⌚ 21:20
mafia chodzieska co jeździ fiatami ???

ja mam tyle z emeryta co ty z punto
5. status emeryt  06.07.2017 ⌚ 21:22
kto ci każe czytać moje wpisy ???

to jakiś obowiązek ???

jesteś już na czarnej liście i na pewno wpisów pod tym nickiem już NIGDY
nie przeczytam

I TYLE
6. status emeryt  06.07.2017 ⌚ 21:25
czy mają cię odwiedzić znajomi z Wiosny Ludów 14 ???

nie wiesz że nie jesteś tu anonimowy ???
MIEJSCE NA TWÓJ WPIS
Wpisywać się mogą jedynie zalogowani użytkownicy. Logowanie jest w prawej kolumnie strony ...