Wpisz nazwę użytkownika i kliknij "OK", aby uzyskać szczegóły odnośnie jego konta i historii typowań

Użytkownik:
Gra liczbowa
Multi MultiLottoMini LottoKeno
Szybkie 600
Ekstra PensjaEuro Jackpot

Profil użytkownika agatkaa wraz z typowaniami Eurojackpot

17896
Bieżące typowania
BRAK TYPOWANIA

RANKING
---

Punkty:
0
Brak zapisanych stałych zestawów liczbowych Eurojackpot
debiut2011-08-03ostatnia aktywność
---
ostatnio na czacie
2015-10-10 14:45
---
brak wizyt w ostatnim miesiącu
imięAgatawiek--
skype--województwo--
miejscowość--ulubiona kolektura--

brak dodatkowych zdjęć

Ostatnia modyfikacja profilu: 14.07.2015 g. 22:53
Historia typowań Eurojackpot w okresie 17.03.2026 - 26.06.2026
Typowań Trafienia
0 5/5 + 2/2 5/5 + 1/2 5/5 + 0/2 4/5 + 2/2 4/5 + 1/2 4/5 + 0/2
0 0 0 0 0 0
3/5 + 2/2 2/5 + 2/2 3/5 + 1/2 3/5 + 0/2 1/5 + 2/2 2/5 + 1/2
0 0 0 0 0 0
Data losowaniaTypowanieWygrana
26.06.2026----
23.06.2026----
19.06.2026----
16.06.2026----
12.06.2026----
09.06.2026----
05.06.2026----
02.06.2026----
29.05.2026----
26.05.2026----
22.05.2026----
19.05.2026----
15.05.2026----
12.05.2026----
08.05.2026----
05.05.2026----
01.05.2026----
28.04.2026----
24.04.2026----
21.04.2026----
17.04.2026----
14.04.2026----
10.04.2026----
07.04.2026----
03.04.2026----
31.03.2026----
27.03.2026----
24.03.2026----
20.03.2026----
17.03.2026----



Ogólna statystyka typowań Eurojackpot użytkownika agatkaa
Typowań Trafienia
0 5/5 + 2/2 5/5 + 1/2 5/5 + 0/2 4/5 + 2/2 4/5 + 1/2 4/5 + 0/2
0 0 0 0 0 0
3/5 + 2/2 2/5 + 2/2 3/5 + 1/2 3/5 + 0/2 1/5 + 2/2 2/5 + 1/2
0 0 0 0 0 0

Łączny koszt gry: 0,00 zł

Łączna wygrana: 0,00 zł



KSIĘGA GOŚCI


Ostatnie 20 wpisów w księdze gości.

↑ Pokaż 10 więcej ↑↓ Przewiń do ostatniego wpisu ↓

83. status gaja  21.12.2013 ⌚ 21:18
W tym dniu radosnym, oczekiwanym,
gdzie gasną spory, goją się rany,
życzę Ci zdrowia, życzę miłości,
niech mały Jezus w sercach zagości.
Szczerości duszy, zapachu ciasta,
przyjaźni, która jak miłość wzrasta,
kochanej twarzy co rano budzi
i wokół pełno życzliwych ludzi.
84. status DariuszW  23.12.2013 ⌚ 05:26 home Licheń
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie,
Niech Cię Aniołek ode mnie uściśnie.
Na wigilijnym stole opłatek położy,
I w moim imieniu życzenia złoży:
By zbliżające się Święta Bożego Narodzenia Przyniosły radość z tego co jest,
Nadzieję na to, co przed nami,
Uśmiech i pogodę ducha na każdy dzień
Nadchodzącego Nowego Roku.
85. status Bronson  26.12.2013 ⌚ 11:52
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2014 !
86. status ulala  30.12.2013 ⌚ 10:50
Agatko pięknie dziękuję za życzenia.
Gdy Nowy Rok staremu cyfrę zmienia,
Wszyscy - wszystkim ślą życzenia!
Przy tej pięknej sposobności,
Życzę Ci dużo radości!
Oraz pięknych dni każdego dnia...takich radosnych i spełniających Twoje marzenia!!
Ula
87. status gaja  19.04.2014 ⌚ 12:28
Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia
wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości płynącej z faktu
Zmartwychwstania Pańskiego
oraz smacznego Święconego w gronie
najbliższych osób
88. status DariuszW  20.04.2014 ⌚ 08:58 home Licheń
Pisanych jojecek, wirzbowych bazicek, kiełbasy święconej, dużo krzanu do niej, baby polukrzonej, kukielki pieconej, Zmartwychwstanio w dusy i Wiesny… po usy!
89. status mamtegodosc  25.04.2014 ⌚ 00:56
Agatko.Całym sercem jestem z Tobą.Współczuję i pozdrawiam serdecznie.Trzymaj się i bądź dobrej myśli-Ewa.
90. status jocia  25.07.2014 ⌚ 22:53
2 kg. twardych, deserowych winogron , 1 szklanka winnego octu, 3 szklanki wody, 1/2 kg. cukru,kilka goździków, kawałek kory cynamonu, 1 łyżeczka soli.
Winogrona umyć ;), osuszyc ułożyc ciasno w wyparzonych słoikach,. Zagotowac wode z przyprawami i cukrem, wlac ocet i ponownie zagotowac.Goracym płynem zalac winogrona. Pasteryzować okoo 15 minut .
Mozna je dodawac do koreczków..i dowolnie się raczyć nimi, do zimnej płyty, do pieczonych mięs .
91. status DariuszW  22.12.2014 ⌚ 05:50 home Licheń
Gdy przyjdą Święta w srebnej bieli, gdy Stary Rok w Nowy się zamieni, przyjmij gorące me życzenia, niech się Ci spełnią wszystkie marzenia.
92. status ulala  22.12.2014 ⌚ 17:44
Niech Bóg Miłością nasze dusze napełnia
Niech Duch Święty swą rolę wypełnia.
A Jezusek maleńki dziś narodzony
Rozkołysze wszystkie szczęścia dzwony.
By też opłatek biały Pan Jezus nam pobłogosławił,
By w ten dzień jedyny każdy dobrze się bawił.
By Mikołaj zmieścił się w kominie
Niech zła passa jak jest to minie.
Byście te Święta rodzinnie spędzali
Jezusa maleńkiego godnie przywitali.
Byście za dużo gorzałki nie wychleli
I przy stole trochę też o nas wspomnieli.
Byście jedno wolne nakrycie też na stole mieli
I o wszystkich bliskich, a nieobecnych gorąco myśleli.
Agatko życzy Ula.
93. status krasnalek  23.12.2014 ⌚ 09:09 home Białystok
Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z Wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobro wśród Was gości. I niech Boga wielka moc na Was spłynie w świętą noc
___________< o >
_____________/
_________o`* o.@*o`.
________.' '*Q o *o@
________( () o*o* @ o'.
_______.-' o *0_Q.-'-;*o)
_______.' 0 Q @0@ ()* `-.
______* @ o*o @. ‘Q * o )
_____o`-...-@""-Q '-~@'`0*.’
_____.'` @ Q * 0*’Q. ‘ @`-.)
_____*.' o . @* '-@‘o’’Q.*-oQ’.
____* @ * ._()__0*Q.~-' @ ()* `
____(o () * o* Q'._@_Q o ()’´´*.'.
___o'-.-' @`--._ @’* Q *.@-* * ``-.
___.-' @ _Q_.-'~'-. @ ´()`-*@.o’Q’
__.' @* o ..-' * o *.@ * 0 *@oQ`) o*'
_* 0.-~@-._Q * 0 * ~. Q _.~@-.*_0_.'
_'._@ * o () '-._@__0__@_.-'Q o . '-.*
_;--@' 0‘Q * Q o *@ * 0‘ o @ *'-*.o
_.o-' * ‘ '._@__* .Q.~ @- . 0 () Q @ *'.
_* @ *‘ o * @ _.''Q~o..__@__.--'`@--.*
_;'-.__@_Q . 0 () oQ * o*.*.¸¸.*
_______________$$$$$
_______________$$$$$
94. status gaja  23.12.2014 ⌚ 12:34
Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, pełnych szczęścia, miłości i niepowtarzalnych chwil spędzonych w gronie najbliższych, a także wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku!
95. status DariuszW  04.04.2015 ⌚ 07:52 home Licheń
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkiej Nocy,
suto zastawionych stołów, dużo wody w poniedziałek, bogatego zająca
i jak najmilszych spotkań w gronie przyjaciół i rodziny życzy
96. status basia1107  04.04.2015 ⌚ 19:47
Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość... *** Kiedy Wielka Noc nastanie życzę Wam na Zmartwychwstanie dużo szczęścia i radości, które niechaj zawsze gości w dobrym sercu, w jasnej duszy i niechaj wszystkie żale zagłuszy
97. status brazowy  10.10.2015 ⌚ 16:19 home Bialystok
Witaj agatkaa -podaj na brazowy@op.pl swoj adres mailowy-wieczorkiem cos Ci napisze na interesujacy temat
Pozdrawiam
98. status DariuszW  22.12.2015 ⌚ 09:58 home Licheń
Z dźwiękiem dzwonów melodyjnych,
wraz z opłatkiem wigilijnym,
w dzień Bożego Narodzenia,
ślę serdeczne te życzenia,
zdrowia, szczęścia, powodzenia
i w Nowym Roku marzeń
spełnienia.
99. status gaja  24.12.2015 ⌚ 12:55
Koniec starego roku a początek nowego to bardzo mistyczna chwila.
Agatko życzę Ci spędzenia tego momentu z osobami,
które kochasz najbardziej, w miłym otoczeniu i mnóstwa pięknych wspomnień.
Składam też tradycyjne życzenia świąteczne, spędzenia świąt w rodzinnym gronie,
smacznych potraw wigilijnych oraz pięknie ubranej choinki.
Emilia

Agatko nie wchodzisz ostatnio na MP, mam nadzieję że u Ciebie wszystko w porządku
100. status DariuszW  26.03.2016 ⌚ 07:50 home Licheń
Radosnych chwil spędzonych w rodzinnym gronie, optymizmu i siły płynącej z odradzającego się życia - tego z okazji Świąt Wielkanocnych
101. status DariuszW  24.12.2017 ⌚ 04:36 home Licheń
To Wigilia, czas radości Więc z choinką przyjmij gości Zjedzcie potraw po 12 A gdy w brzuchu coś wam trzaśnie Lub od kolęd boli głowa Weźcie lek, jak Goździkowa Mikołaj czerwony prezenty roznosi Chociaż o niektóre nikt tu go nie prosił Tak ja bez pytania wysyłam życzenia Zdrowia, wesołości i zero zmartwienia.
102. status DariuszW  31.12.2017 ⌚ 12:49 home Licheń
"Niech taneczny lekki krok,
będzie z Tobą cały rok.
Niech prowadzi Cię bez stresu,
od sukcesu do sukcesu!
Szczęśliwego Nowego Roku".
MIEJSCE NA TWÓJ WPIS
Wpisywać się mogą jedynie zalogowani użytkownicy. Logowanie jest w prawej kolumnie strony ...