Wpisz nazwę użytkownika i kliknij "OK", aby uzyskać szczegóły odnośnie jego konta i historii typowań

Użytkownik:
Gra liczbowa
Multi MultiLottoMini LottoKeno
Szybkie 600
Ekstra PensjaEuro Jackpot

LottoLotto Plus

Profil użytkownika atulek wraz z typowaniami lotto

21989
Bieżące typowania
BRAK TYPOWANIA

RANKING
---

Punkty:
0
Brak zapisanych stałych zestawów liczbowych lotto
debiut2013-05-22ostatnia aktywność
---
ostatnio na czacie
2014-10-11 13:40
---
brak wizyt w ostatnim miesiącu
imię--wiek--
skype--województwo--
miejscowość--ulubiona kolektura--

brak dodatkowych zdjęć

Historia typowań lotto w okresie 16.04.2026 - 23.06.2026

LottoLotto Plus

Typowań 12 liczb6/125/124/123/122/121/12
0------
23.06.2026----19.05.2026----
20.06.2026----16.05.2026----
18.06.2026----14.05.2026----
16.06.2026----12.05.2026----
13.06.2026----09.05.2026----
11.06.2026----07.05.2026----
09.06.2026----05.05.2026----
06.06.2026----02.05.2026----
04.06.2026----30.04.2026----
02.06.2026----28.04.2026----
30.05.2026----25.04.2026----
28.05.2026----23.04.2026----
26.05.2026----21.04.2026----
23.05.2026----18.04.2026----
21.05.2026----16.04.2026----


wynik

Ogólna statystyka typowań Lotto użytkownika atulek
Typowań 6/12 5/12 4/12 3/12 2/12 1/12 0/12
0 0 0 0 0 0 0 0
100% 0.00 % 0.00% 0.00% 0.00% 0.00% 0.00% 0.00%


KSIĘGA GOŚCI


Łącznie 3 wpisów w księdze gości.

1. status Mario36  15.11.2013 ⌚ 22:05 home LUBLIN
Witaj!Nie przejmuj się u mnie w Lublinie też tak jest raz tylko wygrałem 50zł w Szybkie50 a tak to ciągle same pustaki albo 1zł wygranej.Te zdrapki to ściema zauważ w Zodiaku jeszcze nikt nie wygrał 100.000zł a już tyle ona jest.Kupywałem zodiaka co dziennie po 5szt kupiłem go bardzo dużo ciągle 2zł wygranej albo same pustaki.Zdrapki to oszustwo i złodziejstwo teraz gram w Multi multi i zawsze coś wygram,już podziękowałem zdrapkom to dla naiwniaków za dużo kasy wtopiłem w te zdrapki i żadnej konkretnej wygranej duże straty a brak zysku.Pozdrawiam:)
2. status Jadzka  14.12.2013 ⌚ 20:32
ja nie moge wejsc w ten link nie chce sie odpalic
3. status atulek  14.12.2013 ⌚ 22:01
Bardzo chciałabym podziekować zdrapkom ale ktos musi udowodnic zwykłe oszustwo tyle ze z mafią sie nie wygra bo macki sięgają gdzie sięgaja i są w stanie opłacic tych którzy powinni zająć się tym sk....,żyjemy w chorym kraju gdzie złodzieje wiodą prym.Nikt nie oczekuje że kazda zdrapka ma byc wygrana,ale przy wydaniu 200-400zł jednorazowo to jakis zwrot chyba się nalezy,a na marginesie pisze do Ewuś-tutaj nie piszemy o tym kto na ile jest uzależniony i jakie masz na ten temat zdanie to sprawa każdego uzależnionego,piszemy o perfidnym oszustwie multipasko a to już jest chyba przestepstwo skoro np na 120 szt zakupionych 7-mek trafia się 2x14zł i kilka razy po dwa złote
MIEJSCE NA TWÓJ WPIS
Wpisywać się mogą jedynie zalogowani użytkownicy. Logowanie jest w prawej kolumnie strony ...