Wpisz nazwę użytkownika i kliknij "OK", aby uzyskać szczegóły odnośnie jego konta i historii typowań

Użytkownik:
Gra liczbowa
Multi MultiLottoMini LottoKeno
Szybkie 600
Ekstra PensjaEuro Jackpot

Profil użytkownika atulek wraz z typowaniami Eurojackpot

21989
Bieżące typowania
BRAK TYPOWANIA

RANKING
---

Punkty:
0
Brak zapisanych stałych zestawów liczbowych Eurojackpot
debiut2013-05-22ostatnia aktywność
---
ostatnio na czacie
2014-10-11 13:40
---
brak wizyt w ostatnim miesiącu
imię--wiek--
skype--województwo--
miejscowość--ulubiona kolektura--

brak dodatkowych zdjęć

Historia typowań Eurojackpot w okresie 02.03.2018 - 21.09.2018
Typowań Trafienia
0 5/5 + 2/2 5/5 + 1/2 5/5 + 0/2 4/5 + 2/2 4/5 + 1/2 4/5 + 0/2
0 0 0 0 0 0
3/5 + 2/2 2/5 + 2/2 3/5 + 1/2 3/5 + 0/2 1/5 + 2/2 2/5 + 1/2
0 0 0 0 0 0
Data losowaniaTypowanieWygrana
21.09.2018----
14.09.2018----
07.09.2018----
31.08.2018----
24.08.2018----
17.08.2018----
10.08.2018----
03.08.2018----
27.07.2018----
20.07.2018----
13.07.2018----
06.07.2018----
29.06.2018----
22.06.2018----
15.06.2018----
08.06.2018----
01.06.2018----
25.05.2018----
18.05.2018----
11.05.2018----
04.05.2018----
27.04.2018----
20.04.2018----
13.04.2018----
06.04.2018----
30.03.2018----
23.03.2018----
16.03.2018----
09.03.2018----
02.03.2018----



Ogólna statystyka typowań Eurojackpot użytkownika atulek
Typowań Trafienia
0 5/5 + 2/2 5/5 + 1/2 5/5 + 0/2 4/5 + 2/2 4/5 + 1/2 4/5 + 0/2
0 0 0 0 0 0
3/5 + 2/2 2/5 + 2/2 3/5 + 1/2 3/5 + 0/2 1/5 + 2/2 2/5 + 1/2
0 0 0 0 0 0

Łączny koszt gry: 0,00 zł

Łączna wygrana: 0,00 zł



KSIĘGA GOŚCI


Łącznie 3 wpisów w księdze gości.

1. status Mario36  15.11.2013 ⌚ 22:05 home LUBLIN
Witaj!Nie przejmuj się u mnie w Lublinie też tak jest raz tylko wygrałem 50zł w Szybkie50 a tak to ciągle same pustaki albo 1zł wygranej.Te zdrapki to ściema zauważ w Zodiaku jeszcze nikt nie wygrał 100.000zł a już tyle ona jest.Kupywałem zodiaka co dziennie po 5szt kupiłem go bardzo dużo ciągle 2zł wygranej albo same pustaki.Zdrapki to oszustwo i złodziejstwo teraz gram w Multi multi i zawsze coś wygram,już podziękowałem zdrapkom to dla naiwniaków za dużo kasy wtopiłem w te zdrapki i żadnej konkretnej wygranej duże straty a brak zysku.Pozdrawiam:)
2. status Jadzka  14.12.2013 ⌚ 20:32
ja nie moge wejsc w ten link nie chce sie odpalic
3. status atulek  14.12.2013 ⌚ 22:01
Bardzo chciałabym podziekować zdrapkom ale ktos musi udowodnic zwykłe oszustwo tyle ze z mafią sie nie wygra bo macki sięgają gdzie sięgaja i są w stanie opłacic tych którzy powinni zająć się tym sk....,żyjemy w chorym kraju gdzie złodzieje wiodą prym.Nikt nie oczekuje że kazda zdrapka ma byc wygrana,ale przy wydaniu 200-400zł jednorazowo to jakis zwrot chyba się nalezy,a na marginesie pisze do Ewuś-tutaj nie piszemy o tym kto na ile jest uzależniony i jakie masz na ten temat zdanie to sprawa każdego uzależnionego,piszemy o perfidnym oszustwie multipasko a to już jest chyba przestepstwo skoro np na 120 szt zakupionych 7-mek trafia się 2x14zł i kilka razy po dwa złote
MIEJSCE NA TWÓJ WPIS
Wpisywać się mogą jedynie zalogowani użytkownicy. Logowanie jest w prawej kolumnie strony ...