Wpisz nazwę użytkownika i kliknij "OK", aby uzyskać szczegóły odnośnie jego konta i historii typowań

Użytkownik:
Gra liczbowa
Multi MultiLottoMini LottoKeno
Szybkie 600
Ekstra PensjaEuro Jackpot

LottoLotto Plus

Profil użytkownika lottomat wraz z typowaniami lotto plus

20579
Bieżące typowania
BRAK TYPOWANIA

RANKING
---

Punkty:
0
Brak zapisanych stałych zestawów liczbowych lotto plus
debiut2012-09-16ostatnia aktywność
---
ostatnio na czacie
2013-12-28 01:41
---
brak wizyt w ostatnim miesiącu
imię--wiek--
skype--województwo--
miejscowość--ulubiona kolektura--

brak dodatkowych zdjęć

http://projecteuler.net/
Ostatnia modyfikacja profilu: 04.09.2013 g. 11:13
Historia typowań lotto plus w okresie 01.10.1961 - 22.04.1962

LottoLotto Plus

Typowań 12 liczb6/125/124/123/122/121/12
0------
22.04.1962----07.01.1962----
15.04.1962----31.12.1961----
08.04.1962----24.12.1961----
01.04.1962----17.12.1961----
25.03.1962----10.12.1961----
18.03.1962----03.12.1961----
11.03.1962----26.11.1961----
04.03.1962----19.11.1961----
25.02.1962----12.11.1961----
18.02.1962----05.11.1961----
11.02.1962----29.10.1961----
04.02.1962----22.10.1961----
28.01.1962----15.10.1961----
21.01.1962----08.10.1961----
14.01.1962----01.10.1961----

Najlepsze typowania w okresie: 02.05.2013 - 09.07.2013
Typowań 12 liczb6/125/124/123/122/121/12
3000221211

Miejsce na liście TOP100 : 400+



wynik

Ogólna statystyka typowań Lotto Plus użytkownika lottomat
Typowań 6/12 5/12 4/12 3/12 2/12 1/12 0/12
97 0 0 2 12 35 35 13
100% 0.00 % 0.00% 2.06% 12.37% 36.08% 36.08% 13.40%


KSIĘGA GOŚCI


Łącznie 8 wpisów w księdze gości.

2. status xelom  16.09.2012 ⌚ 17:29 home bajkonur
hay,
he ,he , he , :)
6. status unhappy  04.11.2012 ⌚ 14:39
No i co ugrałeś na tych 924 zakładach? To były zakłady proste, czy system 12?
8. status lottomat  04.11.2012 ⌚ 20:14
to byly osobne 2772 zaklady na 3 osoby pare czworek i jeszcze wiecej trojek ;)
10. status kondi1  23.12.2012 ⌚ 23:25 home wice wice mistrz gr B :)
Lottomatowi życzę,
Aby oddał co TS od graczy pożyczył ;)
Świąt Ciepłych i Wesołych
Gdziekolwiek by nie spędzonych
Pogody Ducha i rodzinki grono
Bo gdzie więcej jak jeden-to już jest wesoło
11. status unhappy  12.01.2013 ⌚ 17:44
Gdzie się podziewasz? ;)
12. status greg  30.03.2013 ⌚ 04:06 home Płock
Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.
Przyjaciół wielu, dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim prawdziwych
i uczciwych przyjaciół,
szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!
Życzy Grzegorz z Rodziną
13. status unhappy  01.04.2013 ⌚ 22:28
No wreszcie się odezwałeś :) Dzięki za życzenia... Co u Ciebie słychać? Zaglądaj częściej na czat :)
14. status unhappy  06.09.2013 ⌚ 23:21
Również pozdrawiam :)
MIEJSCE NA TWÓJ WPIS
Wpisywać się mogą jedynie zalogowani użytkownicy. Logowanie jest w prawej kolumnie strony ...