Wpisz nazwę użytkownika i kliknij "OK", aby uzyskać szczegóły odnośnie jego konta i historii typowań

Użytkownik:
Gra liczbowa
Multi MultiLottoMini LottoKeno
Szybkie 600
Ekstra PensjaEuro Jackpot

LottoLotto Plus

Profil użytkownika lottomat wraz z typowaniami lotto plus

20579
Bieżące typowania
BRAK TYPOWANIA

RANKING
---

Punkty:
0
Brak zapisanych stałych zestawów liczbowych lotto plus
debiut2012-09-16ostatnia aktywność
---
ostatnio na czacie
2013-12-28 01:41
---
brak wizyt w ostatnim miesiącu
imię--wiek--
skype--województwo--
miejscowość--ulubiona kolektura--

brak dodatkowych zdjęć

http://projecteuler.net/
Ostatnia modyfikacja profilu: 04.09.2013 g. 11:13
Historia typowań lotto plus w okresie 11.06.1967 - 31.12.1967

LottoLotto Plus

Typowań 12 liczb6/125/124/123/122/121/12
0------
31.12.1967----17.09.1967----
24.12.1967----10.09.1967----
17.12.1967----03.09.1967----
10.12.1967----27.08.1967----
03.12.1967----20.08.1967----
26.11.1967----13.08.1967----
19.11.1967----06.08.1967----
12.11.1967----30.07.1967----
05.11.1967----23.07.1967----
29.10.1967----16.07.1967----
22.10.1967----09.07.1967----
15.10.1967----02.07.1967----
08.10.1967----25.06.1967----
01.10.1967----18.06.1967----
24.09.1967----11.06.1967----

Najlepsze typowania w okresie: 02.05.2013 - 09.07.2013
Typowań 12 liczb6/125/124/123/122/121/12
3000221211

Miejsce na liście TOP100 : 400+



wynik

Ogólna statystyka typowań Lotto Plus użytkownika lottomat
Typowań 6/12 5/12 4/12 3/12 2/12 1/12 0/12
97 0 0 2 12 35 35 13
100% 0.00 % 0.00% 2.06% 12.37% 36.08% 36.08% 13.40%


KSIĘGA GOŚCI


Łącznie 8 wpisów w księdze gości.

2. status xelom  16.09.2012 ⌚ 17:29 home bajkonur
hay,
he ,he , he , :)
6. status unhappy  04.11.2012 ⌚ 14:39
No i co ugrałeś na tych 924 zakładach? To były zakłady proste, czy system 12?
8. status lottomat  04.11.2012 ⌚ 20:14
to byly osobne 2772 zaklady na 3 osoby pare czworek i jeszcze wiecej trojek ;)
10. status kondi1  23.12.2012 ⌚ 23:25 home wice wice mistrz gr B :)
Lottomatowi życzę,
Aby oddał co TS od graczy pożyczył ;)
Świąt Ciepłych i Wesołych
Gdziekolwiek by nie spędzonych
Pogody Ducha i rodzinki grono
Bo gdzie więcej jak jeden-to już jest wesoło
11. status unhappy  12.01.2013 ⌚ 17:44
Gdzie się podziewasz? ;)
12. status greg  30.03.2013 ⌚ 04:06 home Płock
Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.
Przyjaciół wielu, dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim prawdziwych
i uczciwych przyjaciół,
szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!
Życzy Grzegorz z Rodziną
13. status unhappy  01.04.2013 ⌚ 22:28
No wreszcie się odezwałeś :) Dzięki za życzenia... Co u Ciebie słychać? Zaglądaj częściej na czat :)
14. status unhappy  06.09.2013 ⌚ 23:21
Również pozdrawiam :)
MIEJSCE NA TWÓJ WPIS
Wpisywać się mogą jedynie zalogowani użytkownicy. Logowanie jest w prawej kolumnie strony ...