Wpisz nazwę użytkownika i kliknij "OK", aby uzyskać szczegóły odnośnie jego konta i historii typowań

Użytkownik:
Gra liczbowa
Multi MultiLottoMini LottoKeno
Szybkie 600
Ekstra PensjaEuro Jackpot

LottoLotto Plus

Profil użytkownika lottomat wraz z typowaniami lotto plus

20579
Bieżące typowania
BRAK TYPOWANIA

RANKING
---

Punkty:
0
Brak zapisanych stałych zestawów liczbowych lotto plus
debiut2012-09-16ostatnia aktywność
---
ostatnio na czacie
2013-12-28 01:41
---
brak wizyt w ostatnim miesiącu
imię--wiek--
skype--województwo--
miejscowość--ulubiona kolektura--

brak dodatkowych zdjęć

http://projecteuler.net/
Ostatnia modyfikacja profilu: 04.09.2013 g. 11:13
Historia typowań lotto plus w okresie 14.09.1969 - 22.03.1970

LottoLotto Plus

Typowań 12 liczb6/125/124/123/122/121/12
0------
22.03.1970----14.12.1969----
15.03.1970----07.12.1969----
08.03.1970----07.12.1969----
01.03.1970----30.11.1969----
01.03.1970----23.11.1969----
22.02.1970----16.11.1969----
15.02.1970----09.11.1969----
08.02.1970----02.11.1969----
01.02.1970----26.10.1969----
25.01.1970----19.10.1969----
18.01.1970----12.10.1969----
11.01.1970----05.10.1969----
04.01.1970----28.09.1969----
28.12.1969----21.09.1969----
21.12.1969----14.09.1969----

Najlepsze typowania w okresie: 02.05.2013 - 09.07.2013
Typowań 12 liczb6/125/124/123/122/121/12
3000221211

Miejsce na liście TOP100 : 400+



wynik

Ogólna statystyka typowań Lotto Plus użytkownika lottomat
Typowań 6/12 5/12 4/12 3/12 2/12 1/12 0/12
97 0 0 2 12 35 35 13
100% 0.00 % 0.00% 2.06% 12.37% 36.08% 36.08% 13.40%


KSIĘGA GOŚCI


Łącznie 8 wpisów w księdze gości.

2. status xelom  16.09.2012 ⌚ 17:29 home bajkonur
hay,
he ,he , he , :)
6. status unhappy  04.11.2012 ⌚ 14:39
No i co ugrałeś na tych 924 zakładach? To były zakłady proste, czy system 12?
8. status lottomat  04.11.2012 ⌚ 20:14
to byly osobne 2772 zaklady na 3 osoby pare czworek i jeszcze wiecej trojek ;)
10. status kondi1  23.12.2012 ⌚ 23:25 home wice wice mistrz gr B :)
Lottomatowi życzę,
Aby oddał co TS od graczy pożyczył ;)
Świąt Ciepłych i Wesołych
Gdziekolwiek by nie spędzonych
Pogody Ducha i rodzinki grono
Bo gdzie więcej jak jeden-to już jest wesoło
11. status unhappy  12.01.2013 ⌚ 17:44
Gdzie się podziewasz? ;)
12. status greg  30.03.2013 ⌚ 04:06 home Płock
Z okazji świąt Wielkiej Nocy życzę Ci:
uśmiechów bez liku przy wielkanocnym stoliku.
Przyjaciół wielu, dużo w portfelu,
dyngusa mokrego i czasu radosnego,
a przede wszystkim prawdziwych
i uczciwych przyjaciół,
szczęścia w miłości i spełnienia marzeń!
Życzy Grzegorz z Rodziną
13. status unhappy  01.04.2013 ⌚ 22:28
No wreszcie się odezwałeś :) Dzięki za życzenia... Co u Ciebie słychać? Zaglądaj częściej na czat :)
14. status unhappy  06.09.2013 ⌚ 23:21
Również pozdrawiam :)
MIEJSCE NA TWÓJ WPIS
Wpisywać się mogą jedynie zalogowani użytkownicy. Logowanie jest w prawej kolumnie strony ...