Wpisz nazwę użytkownika i kliknij "OK", aby uzyskać szczegóły odnośnie jego konta i historii typowań

Użytkownik:
Gra liczbowa
Multi MultiLottoMini LottoKeno
Szybkie 600
Ekstra PensjaEuro Jackpot

Profil użytkownika rafalski38 wraz z typowaniami multi multi

21691
Bieżące typowania
BRAK TYPOWANIA

RANKING 1
---

RANKING 2
---

RANKING 3
---

RANKING 5
---

RANKING 10
---

Punkty:
0
Brak zapisanych stałych zestawów liczbowych multi multi
debiut2013-03-21ostatnia aktywność
---
ostatnio na czacie
2020-06-18 23:41
---
brak wizyt w ostatnim miesiącu
imięRafałwiek51
skype--województwo--
miejscowośćPLANETA ZIEMIAulubiona kolektura--

brak dodatkowych zdjęć

5/6 niestety puszczone bez plusa
Ostatnia modyfikacja profilu: 15.01.2014 g. 18:37
Historia typowań Multi Multi w okresie 11.06.2026 - 25.06.2026


wynik

Ogólna statystyka typowań Multi Multi użytkownika rafalski38
kula lotto TYPOWANYCH LICZB
05 03 02 01
TRAFIONYCH LICZB 05 0/84
0.0%
04 0/84
0.0%
03 5/84
6.0%
1/84
1.2%
02 25/84
29.8%
7/84
8.3%
3/84
3.6%
01 41/84
48.8%
38/84
45.2%
31/84
36.9%
15/84
17.9%

  Typowań 10 liczb  10/109/108/107/106/10
10800001
5/104/103/102/101/10
714293515



KSIĘGA GOŚCI


Ostatnie 20 wpisów w księdze gości.

↑ Pokaż 10 więcej ↑↓ Przewiń do ostatniego wpisu ↓

3. status islandorka30,5  09.04.2013 ⌚ 11:51
cześć skarbelku jak tam osiągnięcie w TS???
4. status wasyl-piaski  09.04.2013 ⌚ 11:54 home سأشنق نفسي، لقد طفح الكيل.....
rafale , rafał ci zyczy
duzych wygranych

pozdro
5. status rafalski38  09.04.2013 ⌚ 12:19 home PLANETA ZIEMIA
dziękować wszystkim za inicjatywę, te parę literek skreślonych w moim nędznym profilku to wielki zaszczyt dla mnie :)
6. status mona  10.04.2013 ⌚ 22:46 home trzecia planeta od Słońca
Dzięki :):) Pozdrawiam
7. status nicolla15  11.04.2013 ⌚ 13:16 home Bydgoszcz
super pamiątka :))
8. status Robal_36  21.05.2013 ⌚ 14:26
A, co ? Stęskniony wpisów ? Postaraj się coś choć najskromniejszego typnąć /ale, ale, jak dla mnie, to jeszcze - wyślij/ i wbijamy ...
aż się nie opędzisz ;)
pzdr
9. status królmulti  12.06.2013 ⌚ 13:14 home Strzelce Opolskie
To ciekawe co trzeba robić z takimi którzy non stop przeklinają. Po za tym dziwny jesteś Ty i większość z Was, gdy ktoś zachowuje się kulturalnie, nie wyzywa nikogo, to Ty piszesz że trzeba z takimi jechać. A np. lila która b. dużo wyzywała, nie stosowała się do regulaminu MP za co została zbanowana, Ty taka osobę lubisz?! Wiesz co, to właśnie świadczy o Tobie i Twojej kulturze wychowania.
10. status trisetum  19.06.2013 ⌚ 18:29 home 🌏
Napisałem "a dziwka" mając na myśli liczbę 9 co nie wpadła tylko 10 w losowaniu o 14 00 i zaraz ban na 12 godzin,a inni za obrażanie ludzi albo wcale albo na 2 h dostają :):)
11. status trisetum  30.06.2013 ⌚ 17:50 home 🌏
Halo halo :)
12. status trisetum  03.07.2013 ⌚ 08:12 home 🌏
Chca,czekom obok sklepu rybnego dziś o 12 00 :):)
13. status kondi  04.08.2013 ⌚ 08:12
DZIĘKUJĘ,
W realu null...no co za złośliwość...;)
16. status pięknaja  16.08.2013 ⌚ 18:32 home verba volant, scripta manent
Rafał, uhm...
17. status emerytka 46  28.08.2013 ⌚ 10:15
Dzięki.
Dojarka dała się co nieco wydoić.Tylko szkoda że nie puściłam razy dwa.Raz z emerytki a raz z gerdi.
18. status alfabet  30.08.2013 ⌚ 13:24
nie przejmuj się i tak nie wysyłałem; ale dzięki za ostrzeżenie. Może coś ulepszysz...? :)
19. status ilona  26.09.2013 ⌚ 18:58
20+50=70:)
20. status ilona  11.10.2013 ⌚ 19:22
dlatego podaję ,wiec korzystaj:-)
21. status juras45  29.11.2013 ⌚ 15:08
no niestety nie wysłane kilka razy wysyłałem i nic a teraz by wskoczyło a szkoda bo za czwórkę fajnie teraz płacili, mówi sie trudno
22. status jano312  22.12.2013 ⌚ 22:08 home Bielsko-Biała
Malutka gwiazdka mroki
rozprasza
Łączy dalekich do stołów
zaprasza
Wśród cichej nocy dobro
się rodzi
Łaską obdarza zwaśnionych
gości
Przynosi radość, miłość
i szczęście
Niechaj i Twoim udziałem będzie.
23. status jano312  31.12.2013 ⌚ 16:20 home Bielsko-Biała
Z okazji Nowego Roku pragnę Ci złożyć najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, pomyślności, spełnienia najskrytszych marzeń, realizacji planów, sukcesów na polu zawodowym i czego tylko zapragniesz.
Życzy Janusz
24. status coma1970  07.04.2014 ⌚ 21:59 home Polska
niestety nie?
MIEJSCE NA TWÓJ WPIS
Wpisywać się mogą jedynie zalogowani użytkownicy. Logowanie jest w prawej kolumnie strony ...