Wpisz nazwę użytkownika i kliknij "OK", aby uzyskać szczegóły odnośnie jego konta i historii typowań

Użytkownik:
Gra liczbowa
Multi MultiLottoMini LottoKeno
Szybkie 600
Ekstra PensjaEuro Jackpot

Profil użytkownika śmieszka:-) wraz z typowaniami Keno / Szybkie 600

16213
Bieżące typowania
BRAK TYPOWANIA
Portfel:
1000 zł
Brak zapisanych stałych zestawów liczbowych keno
debiut2011-02-07ostatnia aktywność
---
ostatnio na czacie
2011-04-28 23:05
---
brak wizyt w ostatnim miesiącu
imięKatarzynawiek--
skype--województwolubelskie
miejscowość--ulubiona kolektura--

brak dodatkowych zdjęć

Sposobem na życie jest wiara we własne marzenia...
Ostatnia modyfikacja profilu: 13.02.2011 g. 17:13

Ostatnie typowania Keno / Szybkie 600

GraNr losowaniaKoszt gryWygranaBilans gry


KSIĘGA GOŚCI


Łącznie 12 wpisów w księdze gości.

1. status karolllstg  09.02.2011 ⌚ 19:09
Powiem ci że na razie grałem na sucho i miałem już kilka razy wytypowane 5 na 5 czyli 700zł. Grałem jeszcze innym sposobem wybierałem 10 liczb które nie wypadały przez ostatnie 5 losowań i 4 losowania. I wprowadzam go do programu i wybierał mi 7 zakładów i do tego dorzucałem pewniaka i grałem przez 5 dni tymi liczbami ale zawsze na godz 22!!! Grałem na sucho i wygrywałem!!!! Zaczołem grać na pieniądze i nic nie wchodziło!!!! nie wiem o co w tym chodzi jakieś oszustwo. Ale ja zawsze gram na godz 22:15
2. status hefajstos  10.02.2011 ⌚ 09:14 home bamboszowo górne
Witam. Nie wiem jak Ty ale ja puściłem te wspólnie wybrane liczby wieczorem. I nic nie wpadło co mnie wcale nie dziwi dlatego powtórzyłem je na dwa dzisiejsze losowania. Miłego dnia życzę.
3. status krysieńka  10.02.2011 ⌚ 11:54 home Krzyż Wlkp
Ja również witam:)Też wysłałam wczorajsze liczby plus zakład z obokami i niestety nic nie było :(Życzę miłego dnia i wysokich wygranych:)Pozdrawiam:)
4. status pako52  10.02.2011 ⌚ 20:37
Kaska znów brak typowania no nie trzeba ją chyba zmobilizować.!
5. status hefajstos  11.02.2011 ⌚ 11:53 home bamboszowo górne
Witam. Jak tam dzisiaj. Obstawiasz coś? Właśnie jadę do pracy. Daje dziś 25 29 61 69 48 .Pozdrawiam i miłego losowania i wygranej życzę:)
6. status pako52  11.02.2011 ⌚ 22:40
No proszę i piąteczka wpadła :)
7. status robson  14.02.2011 ⌚ 02:29 home szczecin
Sory nie zajarzylem ze tu dokonalas wpisu.Tez biore takie zestawy ale gora trzy piatkowe i dwa np.trojkowe.
8. status hefajstos  14.02.2011 ⌚ 07:38 home bamboszowo górne
Witam i dużych wygranych :) i miłego dnia:)
9. status hefajstos  16.02.2011 ⌚ 06:42 home bamboszowo górne
Ty śpisz a ja myślę nad liczbami. Kumulacja w dużego jest:) . Udanych typowan i wygranych na mokro:) .
10. status hefajstos  17.02.2011 ⌚ 11:01 home bamboszowo górne
A witam , ja typuje przeważnie na 2 losowania. Dziś będę grał dopiero w pracy bo mam na nockę. Na 14 nie mam jak wysłać. Ale co się odwlecze to nie uciecze. Powodzenia i pozdrowionka na ten śnieżny dzień. ;-)
11. status trocadero89  10.05.2011 ⌚ 12:17 home Paris
Hey smieszka , przepraszam :* ale ja gg nie uzywam :)
Natomiast jesli chcesz to moje typy na dzisiaj na 14 : 6,9,60,67,80
:*
12. status artur123  22.01.2014 ⌚ 19:53 home Szczecin
Obecnie typuje:
Pewniak MM 04
Parka MM 04,07
Trójka MM 03,04,05
Piątka MM 03,04,05,07,08
Dziesiątka MM 03,04,05,08,28,
29,32,33,38,45
MIEJSCE NA TWÓJ WPIS
Wpisywać się mogą jedynie zalogowani użytkownicy. Logowanie jest w prawej kolumnie strony ...