Wpisz nazwę użytkownika i kliknij "OK", aby uzyskać szczegóły odnośnie jego konta i historii typowań

Użytkownik:
Gra liczbowa
Multi MultiLottoMini LottoKeno
Szybkie 600
Ekstra PensjaEuro Jackpot

Profil użytkownika wiesiek77 wraz z typowaniami multi multi

17517
Bieżące typowania
BRAK TYPOWANIA

RANKING 1
---

RANKING 2
---

RANKING 3
---

RANKING 5
---

RANKING 10
---

Punkty:
0
Zapisano 20 stałych zestawów liczbowych w dniu 03.11.2015 g. 13:38
Historia wysokich trafień (wygrane powyżej 25 x koszt gry)
  • 24.02.2024 - koszt gry: 50,00 zł, wygrana: 10074 zł
debiut2011-05-14ostatnia aktywność
---
ostatnio na czacie
2021-12-03 09:28
---
brak wizyt w ostatnim miesiącu
imię--wiek--
skypenie mamwojewództwo--
miejscowość--ulubiona kolektura--

brak dodatkowych zdjęć

7/10
Ostatnia modyfikacja profilu: 15.12.2014 g. 14:44

Liga multipasko WRZESIEŃ 2014 - miejsce 12 - 1016 pkt.więcej ...

Liga multipasko GRUDZIEŃ 2012 - miejsce 28 - 827 pkt.

Historia typowań Multi Multi w okresie 02.06.2026 - 16.06.2026


wynik

Ogólna statystyka typowań Multi Multi użytkownika wiesiek77
kula lotto TYPOWANYCH LICZB
05 03 02 01
TRAFIONYCH LICZB 05 0/1306
0.0%
04 16/1306
1.2%
03 109/1306
8.3%
21/2508
0.8%
02 372/1306
28.5%
352/2508
14.0%
143/2613
5.5%
01 564/1306
43.2%
1087/2508
43.3%
989/2613
37.8%
632/2623
24.1%

  Typowań 10 liczb  10/109/108/107/106/10
2105001224
5/104/103/102/101/10
104299572653363



KSIĘGA GOŚCI


Ostatnie 20 wpisów w księdze gości.

↑ Pokaż 10 więcej ↑↓ Przewiń do ostatniego wpisu ↓

77. status mona  14.10.2013 ⌚ 20:42 home trzecia planeta od Słońca
jutro zobaczę czy jest u nas ta zdrapka czasem zdrapki w mojej kolekturze przywożą z opóźnieniem a nie mam czasu latać po innych kolekturach :) życzę abyś jutro napisał zamiast uuu wow lub kurccze! wygrałem :)
78. status mona  15.10.2013 ⌚ 14:22 home trzecia planeta od Słońca
Witam ogólnie to bardzo uparta jestem nie tylko jeśli chodzi o zdrapki kupiłam tez dziś tą Twoja uuuuu i pustak a jeśli chodzi o duszka to dziwne bo 85 osób chyba już wygrało i żadnej wzmianki o tym nie dają gdzie ? Pozdrawiam :)
79. status mona  16.10.2013 ⌚ 14:22 home trzecia planeta od Słońca
Dzięki farta miałam :) ciekawe kiedy znowu ? Pozdrawiam :) 77 to twój rocznik ? :)
80. status mona  16.10.2013 ⌚ 14:28 home trzecia planeta od Słońca
mam taki sam czyli jak to mówia dwie kosy :)
81. status mona  24.10.2013 ⌚ 14:15 home trzecia planeta od Słońca
Hej... nooo... masakra :) jeszcze raz spróbuję do 3 razy sztuka :) Pozdrawiam :)
82. status bella34  30.10.2013 ⌚ 14:09
Brawo Wiesiu!!!
83. status mona  20.12.2013 ⌚ 11:50 home trzecia planeta od Słońca
Małą gwiazdkę przed świętami
Przyjmij proszę z życzeniami
Może spełni się marzenie
Białe Boże Narodzenie
Lub, gdy przyjdzie Ci ochota
Niech to będzie gwiazdka złota
Bo, gdy spada taka z nieba
Wtedy zawsze marzyć trzeba
No, a jeśli tak się zdarzy,
Że srebrzysta ci się marzy
Możesz także taką zdobyć
I choinkę nią ozdobić
Wesołych Zdrowych Świąt!
84. status multi multi plus 1984  21.12.2013 ⌚ 16:36 home północna wielkopolska
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia

oraz Nowego 2014 Roku mam

przyjemność złożyć w imieniu własnym

najserdeczniejsze życzenia zdrowia,

wszelkiej pomyślności w życiu osobistym,

sukcesów w pracy zawodowej

oraz wysokich wygranych we wszystkich grach totalizatora sportowego.
85. status Lila  21.12.2013 ⌚ 19:51 home Dallas
Święta szybko się zbliżają,
w święta ludzie się kochają.
Przy dzieleniu się opłatkiem,
płyną z oczu łzy ukradkiem.
Życzymy sobie Wszystkiego Najlepszego,
dając w policzek całusa wielkiego.
W nocy Jezus się urodzi
i serduszka nam odmłodzi.
Wesołe święta, oby takie były
i oby wszystkie życzenia się spełniły.
86. status amour  21.12.2013 ⌚ 23:44 home POLSKA
Wiesiek :) Życzę Ci, aby te święta jak i cały Nowy Rok, który nadejdzie były dla Ciebie szczęśliwe. Abyś był zdrowy, radosny, zadowolony z życia i aby bóg Ci błogosławił:)
87. status bella34  24.12.2013 ⌚ 00:11
Niech magiczna noc
Wigilijnego Wieczoru
Przyniesie Ci spokój i radość.
Niech każda chwila
Świąt Bożego Narodzenia
Żyje własnym pięknem,
A Nowy Rok obdaruje Cię
Pomyślnością i szczęściem.
Najpiękniejszych
Świąt Bożego Narodzenia
Niech spełniają się wszystkie marzenia
88. status greg  24.12.2013 ⌚ 23:20 home Płock
Swiat pieknych i snieznych, mrozem malowanych. Prezentow tylko takich dlugo pamietanych. Wielu wspomnien, milych wrazen i spelnienia wszystkich marzen! Cudownych przyjaciol na kazdym kroku. Wesolych Swiat i Szczesliwego 2014 roku zyczy Grzegorz z Rodzina
89. status Bronson  26.12.2013 ⌚ 11:45
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2014 !
90. status Lila  18.04.2014 ⌚ 19:52 home Dallas
●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●••●¤ّۣۜ(¯`v´¯)¤ّۣۜ●•
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
W E S O Ł Y C H
Ś W I Ą T
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)


_▒▒____________▒
_▒▒▒__________▒▒
▒▒░▒________▒░▒
▒▒░▒▒_____▒▒░▒
▒▒░░▒____▒▒░ ▒
▒░░░▒___▒▒░░▒
▒░░░▒__▒▒░░▒
▒░░ ▒__▒░▒▒░▒
▒▒░▒__▒▒▒░▒▒
_▒░░░░░░░░▒▒
__▒▒░░░░░░░▒▒
__▒▒░░░░░░░ ▒
__▒░(◒░░░░░(◒ ▒▒▒▒
_▒░░░░░░░░░ ▒░░░░▒
_▒░░░░;░░░;░░▒░░░░░▒
_▒▒░░░;█ █;░▒▒░░░░░░▒
▒░▒▒░░""█"░▒▒░░░░░░░▒_▒
▒░░░▒░░░░▒░░░░▒░░░▒ ▒░
▒▒░░░▒▒▒▒░░░░▒░░░▒▒░▒
▒░░░░░░░░░░░▒▒░░░░▒░▒
▒▒░░░░░░░▒░▒▒░░░░░▒░▒
_▒▒░▒▒░░░▒░▒░░░░░░▒░▒
__▒▒░▒▒░░▒░ ▒░░░░░▒░▒
__▒▒░░▒░░▒░░▒░░░░░▒▒
__▒▒░▒▒░▒░░░ ▒░▒▒░░▒
_▒░░░▒░▒░▒░░▒▒▒▒▒▒
▒▒░▒░▒▒&&▒▒▒▒▒▒

Niech Wam jajeczko dobrze smakuje,
bogaty zajączek uśmiechem czaruje.
Mały kurczaczek spełni marzenia,
wiary, radości, miłości, spełnienia.
..Pozdrawiam składając świąteczne życzenia :)
91. status multi multi plus 1984  19.04.2014 ⌚ 20:33 home północna wielkopolska
--------------------------------------------------------------------------------
______$$$_______________$$$
_____$___$_____________$___$
____$_____$___________$_____$
____$______$_________$______$
___$_______$_________$_______$
___$________$_______$________$
___$________$_______$________$
___$_________$_____$_________$
___$_________$_____$_________$
____$________$_____$________$
____$_________$___$_________$
____$_________$___$_________$
_____$________$___$________$
_____$________$___$________$
______$_______$___$_______$
______$_______$___$______$
_______$______$___$_____$
________$_____$___$_____$
_________$____$$$$$____$
_________$$________$$
_______$$____________$$
______$_____$$__$$_____$
_____$__________________$
____$____________________$
____$ ________$$$$________$
$$$$$$$$____$_____$___$$$$$$$$
____$_______$_____$______$
___$$$$$_____$$$$$____$$$$$
_$$_$__________$_________$_$$$
_____$______$__$__$_____$
______$______$$_$$_____$
_______$$____________$$
_____$$$$$$$______$$$$$$$
_____$__$$$$$$$$$$$$$$__$
_____$_____$$$$$$$$_____$
_____$___$$$$$$$$$$$$___$
______$______$$$$______$
______$____$$____$$____$
_____$$___$________$___$$
___$$__$$$$________$$$$__$$
__$_____$____________$_____$
__$____$______________$____$
__$____$ ______________$____$
___$$$$$______________$$$$$
_______$______________$
________$____________$
__$$$$$$$$__________$$$$$$$$
_$________$$______$$________$
$_____________$$_____________$
$___________$$__$$___________$
$$$$$$$$$$$$$____$$$$$$$$$$$$$



Z okazji Świąt Wielkanocnych
składam najserdeczniejsze życzenia:
dużo zdrowia, radości, smacznego jajka,
mokrego dyngusa, mnóstwo wiosennego
słońca oraz samych sukcesów.
92. status DariuszW  20.04.2014 ⌚ 05:45 home Licheń
Kiedy Wielka Noc nastanie
życzę Wam na Zmartwychwstanie
dużo szczęścia i radości,
która niechaj zawsze w Waszym sercu gości
i niechaj wszystkie żale zagłuszy.
93. status amour  20.04.2014 ⌚ 23:07 home POLSKA
Wiesiek Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy:)
94. status amour  23.12.2014 ⌚ 18:41 home POLSKA
Wiesiek, z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci radości, szczęścia, zadowolenia z życia, dobra, pogody ducha oraz błogosławieństwa bożego a w Nowym Roku 2015 samego dobra i wysokich wygranych
95. status greg  24.12.2014 ⌚ 06:51 home Płock
Dzień Bożego Narodzenia  jest szczególnie ważny, to dzień wybaczenia życzliwości i nadziei.

Szczęśliwi są Ci którzy to potrafią.

Błogosławieństwo od Dzieciątka Jezus jest jednak dla Wszystkich.

I my całą Rodziną  Lewandowskich   przyłączamy się do życzeń Dzieciątka Jezus  Świąt Bożego Narodzenia.

Wszelkich łask Boskich szczęścia dobrobytu wiary i miłości Rodzinnej .
96. status amour  24.12.2015 ⌚ 00:50 home POLSKA
Wiesiek Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Ci wszystkiego najlepszego, zdrowia, szczęścia, pomyślności i radości a w Nowym roku samych sukcesów :)
MIEJSCE NA TWÓJ WPIS
Wpisywać się mogą jedynie zalogowani użytkownicy. Logowanie jest w prawej kolumnie strony ...